HARMONELO

Milé ženy,
rozhodla jsem se ve svojí praxi nově nabízet produkty firmy Harmonelo. Je to začínající česká firma z Brna a po odborné stránce ji zaštiťuje mediálně již celkem známý molekulární mikrobiolog RNDr. Petr Ryšávka.

Produkty-sirupy Harmonelo jsou unikátní v tom, že vyživují a obnovují střevní mikrobiom, ošetřují sliznice, pomáhají s trávením, aktivují vstřebávání účinných látek-živin dle výběru druhu sirupu a mnohé další.

A ještě pár vět k ceně sirupu. Když si ho objednáte bez registrace, tak Vás jeden produkt bude stát 1250,-. Když se zaregistrujete přes moje ID(106975), tak Vás jeden sirup vyjde na 990,- a když si objednáte čtyři, tak potom jeden vychází na 750,-.

Také důležitá informace.

Registrace Vás k ničemu nezavazuje... žádný pravidelný nákup nemusíte dělat. Jen kdyby jste se rozhodly věnovat se prodeji více a přilepšit si i finančně, tak je potřeba udržovat aktivitu pravidelným nákupem. Ta možnost přivýdělku tady je kdykoliv i v budoucnu... když sirupy vyzkoušíte a bude Vám to dávat smysl... Neváhejte zavolat, poradím Vám s výběrem sirupů, jejich dávkováním...

foto pan Rysavka

Zdravé střevo je základ jak pro fyzické zdraví, tak pro psychickou pohodu.

Budu se těšit

s láskou Petra

LOGO HARMONELO

základní přehled produktů

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Tento katalog není určen k distribuci, slouží jen pro osobní použití. Oficiální katalog je k dispozici na www.harmonelo.com. Harmonelo produkty jsou potravinové doplňky obsahující vitamíny, minerály, antioxidanty a další prospěšné látky, které přírodním způsobem pomáhají harmonizovat tělo člověka po fyzické i psychické stránce a to formou prevence. Nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Harmonelo sirupy nejsou léky a proto je dle platné legislativy striktně zakázáno tvrdit, že Harmonelo cokoliv léčí. Doporučení na užívání produktů Harmonelo uvedená v letáku vychází z vlastní zkušenosti a zkušeností mých klientů a v žádném případě nenahrazují odborné poradenství s Vašim ošetřujícím lékařem.

KATALOG 110x110 mm_TISK_01.cdr
KATALOG 110x110 mm_TISK_01.cdr
fyzio-napis

Kontakt

Těším se na naše setkání!

kontakt-fotka-logo
podpis-petra

Bc. Petra Zdeňková

Ječná 29a, 7.patro, dveře č.713
621 00 Brno-Řečkovice
IČO: 06839088

Kontakt

Těším se na naše setkání!

kontakt-fotka-logo
podpis-petra

Bc. Petra Zdeňková

Ječná 29a, 7.patro, dveře č. 713
621 00 Brno-Řečkovice

vytvořil | www.o3design.cz